یخساز قالبی

یخساز قالبی

یخساز قالبی

Blog Article

شفت دارای یک سری تیغه‌های اجکتور است. همانطور که تیغه‌ها می‌چرخند، تکه‌های یخ را بیرون می‌کشند و از قالب بیرون می‌آورند و آنها را به سمت جلوی یخ‌ساز هل می‌دهند. از آنجایی که مکعب‌ها به یکدیگر متصل هستند، همیشه به صورت یک واحد یکپارچه حرکت می‌کنند. 

یخساز صنعتی دارای مزایا و ویژگی‌های زیادی است که در زیر آنها را نام برده‌ایم.

برای آشنایی بیشتر با کمپرسور میتوانید مقاله روغن کمپرسور چیست؟ را بخوانید.

عملکرد یخساز قالبی بدین گونه است که در ابتدا، قالب های یخ با آب پُر می شوند.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای ( برای سایت اندیشه سبز ) محفوظ می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه سرویس سالانه به صورت جداگانه باید پرداخت گردد. همچنین هزینه حمل دستگاه نیز بر عهده خریدار می باشد.

امکان سفارش سازی : بدنه تمامی قسمت ها، کندانسور ، اتاقک یخ و ...

سوئیچر: سوئیچر تعیین کننده حجم و مقدار یخ تولیدی توسط یخساز صنعتی است. این قطعه به مشتری این امکان را می‌دهد تا به همان مقداری که احتیاج و نیاز دارد، یخ تولید کند.

اگر پودری میخواید باشه باید دستگاه های یخساز کراش خریداری کنید

به منظور افزایش مقاومت این قسمت در مقابل رطوبت ، از یک لایه رنگ کامل بر روی آن استفاده شده است.

سلام. یک شماره تماس جهت دریافت اطلاعات دستگاه یخ قالبی با ظرفیت ۵۰۰عدد در ۲۴ ساعت میخواستم .

کندانسور و اوپراتور؛ کندانسور نیز یکی دیگر از قطعات ضروری و مهم یخ ساز قالبی است که وظیفه خنک سازی محیط دستگاه را به عهده دارد. کندانسورهای مدل های مختلف یخساز قالبی معمولاً در نوع هوایی و آبی مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاربرد نوع کندانسور تحت تاثیر شرایط آب و هوایی است.

یخ ساز صنعتی انواع مختلفی دارد و کارفرما بنا به نیاز و سلیقه خود یک مدل از آن را انتخاب می‌کند. در این بخش در نظر داریم انواع یخسازها را معرفی کرده و نحوه عملکرد آنها را بیشتر زیر ذره‌ بین ببریم. این کار علاوه بر اینکه باعث آشنایی کامل شما با این دستگاه می‌شود، به شما کمک می‌کند تا در عیب‌ یابی یخ ساز خود نیز اطلاعاتی به دست آورید تا در مواجه با مشکلات پیش‌ پا افتاده یخ ساز محبور نباشید خط تولید یا فعالیت خود را تعطیل کنید.

این یخ ها به دلیل ضخامت بالایی که دارند اینجا کلیک کنید در هوای گرم نیز به سرعت آب نمیشوند و از این رو میتوان آنها را به مناطقی دور نیز انتقال داد

Report this page